Billede mangler
Mou kød- og melboller eller kødboller på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 39,- hos 365discount
Sammenligningspris ikke tilgængelig
Antal tilbud 5 fra 3 butikker
Gns. pris 39,67
Laveste nogensinde 39,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Coop kød- og melboller eller kødboller
Sammenlignelige størrelser2 butikker 1000 g
Billigste i gruppen
40,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 40,00 kr/kg
Mou kød og melboller eller kødboller
Sammenlignelige størrelser2 butikker 900 g
Billigste i gruppen
49,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 54,44 kr/kg
Aktuelle tilbud — Mou kød- og melboller eller kødboller
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
3
Mou kød- og melboller eller kødboller 700-900 g 365discount 1.10 - 7.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
39,-
K
Coop kød- og melboller eller kødboller 1000 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 40,00 kr/kg
40,-
S
Coop kød- og melboller eller kødboller 1000 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 40,00 kr/kg
40,-
K
Mou kød og melboller eller kødboller 900 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 54,44 kr/kg
49,-
S
Mou kød og melboller eller kødboller 900 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 54,44 kr/kg
49,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
Mou kød- og melboller eller kødboller 700-900 g | 3 365discount | 39,- | Ikke tilgængelig | — | — | 1.10 - 7.10 |
Coop kød- og melboller eller kødboller 1000 g | K Kvickly | 40,- | 40,00 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Coop kød- og melboller eller kødboller 1000 g | S SuperBrugsen | 40,- | 40,00 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Mou kød og melboller eller kødboller 900 g | K Kvickly | 49,- | 54,44 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Mou kød og melboller eller kødboller 900 g | S SuperBrugsen | 49,- | 54,44 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Lignende produkter på tilbud
Stegeflæsk i skiver
fra 25,- 2 tilbud
Kyllingebrystfilet øko.
fra 29,- 2 tilbud
Billede mangler
Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12%
fra 55,- 2 tilbud
Billede mangler
Coop kyllingebrystfilet eller -inderfilet
fra 49,- 2 tilbud
Spegepølse
fra 10,- 2 tilbud
Billede mangler
HEL KYLLING
fra 115,- 2 tilbud
Billede mangler
-inderfilet eller hakket kylling 7-10%
fra 49,- 2 tilbud
Billede mangler
Irma gourmetsaltet flæskesteg
fra 45,- 2 tilbud