Billede mangler
Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12% på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 55,- hos Kvickly
Sammenligningspris: 137,50 kr/kg
Antal tilbud 2 fra 2 butikker
Gns. pris 52,86
Laveste nogensinde 25,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12%
Sammenlignelige størrelser2 butikker 400 g
Billigste i gruppen
55,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 137,50 kr/kg
Aktuelle tilbud — Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12%
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
K
Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12% 400 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 137,50 kr/kg
55,-
S
Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12% 400 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 137,50 kr/kg
55,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12% 400 g | K Kvickly | 55,- | 137,50 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12% 400 g | S SuperBrugsen | 55,- | 137,50 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Lignende produkter på tilbud
Billede mangler
Mou kød- og melboller eller kødboller
fra 39,- 5 tilbud
HEL KYLLING
fra 39,- 3 tilbud
Billede mangler
Krogmodnet ribbensteg
fra 75,- 2 tilbud
Billede mangler
Coop kyllingebrystfilet eller -inderfilet
fra 49,- 2 tilbud
Billede mangler
Irma gourmetsaltet flæskesteg
fra 45,- 2 tilbud
MADVÆRKET Kyllingeinderfilet
fra 49,- 2 tilbud
Billede mangler
-inderfilet eller hakket kylling 7-10%
fra 49,- 2 tilbud
Billede mangler
BORNHOLMERGRISEN rå rullepølse
fra 119,- 2 tilbud