Billede mangler
HEL KYLLING på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 115,- hos SuperBrugsen
Sammenligningspris: 88,46 kr/kg
Antal tilbud 2 fra 2 butikker
Gns. pris 55,-
Laveste nogensinde 35,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Irma hel kylling
Sammenlignelige størrelser2 butikker 1300 g
Billigste i gruppen
115,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 88,46 kr/kg
Aktuelle tilbud — HEL KYLLING
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
S
Irma hel kylling 1300 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 88,46 kr/kg
115,-
K
Irma hel kylling 1300 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 88,46 kr/kg
115,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
Irma hel kylling 1300 g | S SuperBrugsen | 115,- | 88,46 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Irma hel kylling 1300 g | K Kvickly | 115,- | 88,46 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Lignende produkter på tilbud
Billede mangler
Mou kød- og melboller eller kødboller
fra 39,- 5 tilbud
Billede mangler
Irma gourmetsaltet flæskesteg
fra 45,- 2 tilbud
Billede mangler
-inderfilet eller hakket kylling 7-10%
fra 49,- 2 tilbud
Billede mangler
Coop kyllingebrystfilet eller -inderfilet
fra 49,- 2 tilbud
Spegepølse
fra 10,- 2 tilbud
Kyllingebrystfilet øko.
fra 29,- 2 tilbud
Billede mangler
Änglamark økologisk hakket oksekød 8-12%
fra 55,- 2 tilbud
Stegeflæsk i skiver
fra 25,- 2 tilbud