Billede mangler
Thise økologisk skyr eller græsk inspireret yoghurt på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 12,- hos Kvickly
Sammenligningspris: 70,59 kr/kg
Antal tilbud 3 fra 3 butikker
Gns. pris 23,03
Laveste nogensinde 10,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Thise økologisk græsk inspireret yoghurt eller aktiv drikkeyoghurt
Sammenlignelige størrelser2 butikker 170 g
Billigste i gruppen
12,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 70,59 kr/kg
Aktuelle tilbud — Thise økologisk skyr eller græsk inspireret yoghurt
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
K
Thise økologisk græsk inspireret yoghurt eller aktiv drikkeyoghurt 170 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 70,59 kr/kg
12,-
S
Thise økologisk græsk inspireret yoghurt eller aktiv drikkeyoghurt 170 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 70,59 kr/kg
12,-
3
Thise økologisk skyr eller græsk inspireret yoghurt 400 g 365discount 1.10 - 7.10 Sammenligningspris: 37,50 kr/kg
15,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
Thise økologisk græsk inspireret yoghurt eller aktiv drikkeyoghurt 170 g | K Kvickly | 12,- | 70,59 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Thise økologisk græsk inspireret yoghurt eller aktiv drikkeyoghurt 170 g | S SuperBrugsen | 12,- | 70,59 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Thise økologisk skyr eller græsk inspireret yoghurt 400 g | 3 365discount | 15,- | 37,50 kr/kg | — | — | 1.10 - 7.10 |
Lignende produkter på tilbud
Billede mangler
Thise økologisk piskefløde
fra 20,- 2 tilbud
Billede mangler
Hansens økologiske flødeis
fra 39,- 2 tilbud
Billede mangler
Thise økologisk yoghurt eller aktiv yoghurt
fra 18,- 2 tilbud
Billede mangler
Kærgården økologisk smørbar eller Arla ØKO økologisk smør 200 g.
fra 100,- 1 tilbud
Billede mangler
AMA fedtstof eller Bakkedal smørbar 200-500 g/500 ml. Flere varianter.
fra 48,- 1 tilbud
Halloweenyoghurt
fra 6,- 1 tilbud
Billede mangler
Arla Cultura A38 yoghurt eller kefir 1 liter. Flere varianter. Frit valg
fra 17,- 1 tilbud
Billede mangler
Matilde kakaoskummetmælk 1 liter.
fra 20,- 1 tilbud