Billede mangler
Thise økologisk piskefløde på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 20,- hos SuperBrugsen
Sammenligningspris: 40,00 kr/l
Antal tilbud 2 fra 2 butikker
Gns. pris 17,-
Laveste nogensinde 14,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Thise økologisk piskefløde
Sammenlignelige størrelser2 butikker 500 ml
Billigste i gruppen
20,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 40,00 kr/l
Aktuelle tilbud — Thise økologisk piskefløde
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
S
Thise økologisk piskefløde 500 ml SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 40,00 kr/l
20,-
K
Thise økologisk piskefløde 500 ml Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 40,00 kr/l
20,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
Thise økologisk piskefløde 500 ml | S SuperBrugsen | 20,- | 40,00 kr/l | — | — | 2.10 - 8.10 |
Thise økologisk piskefløde 500 ml | K Kvickly | 20,- | 40,00 kr/l | — | — | 2.10 - 8.10 |
Lignende produkter på tilbud
Billede mangler
Thise økologisk skyr eller græsk inspireret yoghurt
fra 12,- 3 tilbud
Billede mangler
Thise økologisk yoghurt eller aktiv yoghurt
fra 18,- 2 tilbud
Billede mangler
Hansens økologiske flødeis
fra 39,- 2 tilbud
Billede mangler
Frisklavet luksus smørrebrød Torsdagspris
fra 35,- 1 tilbud
Billede mangler
Kærgården økologisk smørbar eller Arla ØKO økologisk smør 200 g.
fra 100,- 1 tilbud
Halloweenyoghurt
fra 6,- 1 tilbud
Billede mangler
AMA fedtstof eller Bakkedal smørbar 200-500 g/500 ml. Flere varianter.
fra 48,- 1 tilbud
Billede mangler
Arla Cultura A38 yoghurt eller kefir 1 liter. Flere varianter. Frit valg
fra 17,- 1 tilbud