SOJASAUCE på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 9,- hos REMA 1000
Sammenligningspris: 36,00 kr/l
Antal tilbud 2 fra 1 butikker
Gns. pris 18,63
Laveste nogensinde 9,-
Aktuelle tilbud — SOJASAUCE
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
R
SOJASAUCE 250 ml REMA 1000 4.10 - 10.10 Sammenligningspris: 36,00 kr/l
9,-
R
SOJASAUCE 500 ml REMA 1000 4.10 - 2.1 Sammenligningspris: 80,00 kr/l
40,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
SOJASAUCE 250 ml | R REMA 1000 | 9,- | 36,00 kr/l | — | — | 4.10 - 10.10 |
SOJASAUCE 500 ml | R REMA 1000 | 40,- | 80,00 kr/l | — | — | 4.10 - 2.1 |
Lignende produkter på tilbud
Proteinmilkshake m. jordbærsmag u. tilsat sukker laktosefri
fra 14,- 5 tilbud
Billede mangler
Coop okse- eller hønsekødsuppe
fra 20,- 4 tilbud
FULDKORNS HVEDEMEL
fra 12,- 2 tilbud
Billede mangler
Mou specialsuppe 800-1000 g. Flere varianter.
fra 32,- 2 tilbud
GRÆSKARSUPPE
fra 25,- 1 tilbud
ASPARGESSUPPE
fra 25,- 1 tilbud
Billede mangler
Heinz Mayonnaise eller ketchup
fra 10,- 1 tilbud
GULLASCHSUPPE
fra 25,- 1 tilbud