Proteinmilkshake m. jordbærsmag u. tilsat sukker laktosefri på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 14,- hos Bilka
Sammenligningspris: 42,42 kr/l
Antal tilbud 5 fra 1 butikker
Gns. pris 14,-
Laveste nogensinde 14,-
Aktuelle tilbud — Proteinmilkshake m. jordbærsmag u. tilsat sukker laktosefri
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
B
Proteinmilkshake m. jordbærsmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml Bilka 25.9 - 8.10 Sammenligningspris: 42,42 kr/l
14,-
B
Proteinmilkshake m. vaniljesmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml Bilka 25.9 - 8.10 Sammenligningspris: 42,42 kr/l
14,-
B
Proteinmilkshake m. cappuccinosmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml Bilka 25.9 - 8.10 Sammenligningspris: 42,42 kr/l
14,-
B
Proteinmilkshake m. chokoladesmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml Bilka 25.9 - 8.10 Sammenligningspris: 42,42 kr/l
14,-
B
Proteinmilkshake m. pære- og vaniljesmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml Bilka 25.9 - 8.10 Sammenligningspris: 42,42 kr/l
14,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
Proteinmilkshake m. jordbærsmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml | B Bilka | 14,- | 42,42 kr/l | — | — | 25.9 - 8.10 |
Proteinmilkshake m. vaniljesmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml | B Bilka | 14,- | 42,42 kr/l | — | — | 25.9 - 8.10 |
Proteinmilkshake m. cappuccinosmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml | B Bilka | 14,- | 42,42 kr/l | — | — | 25.9 - 8.10 |
Proteinmilkshake m. chokoladesmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml | B Bilka | 14,- | 42,42 kr/l | — | — | 25.9 - 8.10 |
Proteinmilkshake m. pære- og vaniljesmag u. tilsat sukker laktosefri 330 ml | B Bilka | 14,- | 42,42 kr/l | — | — | 25.9 - 8.10 |
Lignende produkter på tilbud
Billede mangler
Coop okse- eller hønsekødsuppe
fra 20,- 4 tilbud
Grøn Tuborg (dåse)
fra 43,50 1 tilbud
BEARNAISESAUCE
fra 16,- 1 tilbud
Master brew (dåse)
fra 21,75 1 tilbud
H.C. Andersen (dåse)
fra 18,69 1 tilbud
BRUN SAUCE
fra 16,- 1 tilbud
Guld Tuborg (dåse)
fra 51,- 1 tilbud
Tuborg Classic (dåse)
fra 43,80 1 tilbud