Billede mangler
Irma nødder på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 35,- hos SuperBrugsen
Sammenligningspris: 175,00 kr/kg
Antal tilbud 2 fra 2 butikker
Gns. pris 35,-
Laveste nogensinde 35,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Irma nødder
Sammenlignelige størrelser2 butikker 200 g
Billigste i gruppen
35,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 175,00 kr/kg
Aktuelle tilbud — Irma nødder
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
S
Irma nødder 200 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 175,00 kr/kg
35,-
K
Irma nødder 200 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 175,00 kr/kg
35,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
Irma nødder 200 g | S SuperBrugsen | 35,- | 175,00 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Irma nødder 200 g | K Kvickly | 35,- | 175,00 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Lignende produkter på tilbud
PÅLÆGSCHOKOLADE
fra 15,- 3 tilbud
Trolli Slik
fra 15,- 2 tilbud
Billede mangler
Karen Volf kiks eller kagemarked 80-260 g. Udvalgte varianter.
fra 25,- 2 tilbud
Billede mangler
KiMs chips a 80-170 g. Flere varianter.
fra 40,- 2 tilbud
Halloween slikpose 301-500 g. Flere varianter.
fra 20,- 2 tilbud
Billede mangler
KIMs Chips
fra 12,- 1 tilbud
Center chokolade eller Kex
fra 15,- 1 tilbud
Billede mangler
Nødder eller mandler 185-400 g. Flere varianter.
fra 79,- 1 tilbud