PÅLÆGSCHOKOLADE på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 15,- hos REMA 1000
Sammenligningspris ikke tilgængelig
Antal tilbud 3 fra 3 butikker
Gns. pris 28,43
Laveste nogensinde 15,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Irma pålægschokolade
Sammenlignelige størrelser2 butikker 128 g
Billigste i gruppen
30,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 234,38 kr/kg
Aktuelle tilbud — PÅLÆGSCHOKOLADE
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
R
PÅLÆGSCHOKOLADE 120 gr REMA 1000 4.10 - 10.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
15,-
S
Irma pålægschokolade 128 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 234,38 kr/kg
30,-
K
Irma pålægschokolade 128 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 234,38 kr/kg
30,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
PÅLÆGSCHOKOLADE 120 gr | R REMA 1000 | 15,- | Ikke tilgængelig | — | — | 4.10 - 10.10 |
Irma pålægschokolade 128 g | S SuperBrugsen | 30,- | 234,38 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Irma pålægschokolade 128 g | K Kvickly | 30,- | 234,38 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Lignende produkter på tilbud
SLIKKEPINDE
fra 15,- 2 tilbud
Fuglenødder
fra 12,71 2 tilbud
Mørk chokolade m. hasselnødder
fra 26,95 2 tilbud
Billede mangler
Karen Volf kiks eller kagemarked 80-260 g. Udvalgte varianter.
fra 25,- 2 tilbud
Trolli Slik
fra 15,- 2 tilbud
Sweet Corner Slikposer
fra 20,- 2 tilbud
Billede mangler
KiMs chips a 80-170 g. Flere varianter.
fra 40,- 2 tilbud
Halloween slikpose 301-500 g. Flere varianter.
fra 20,- 2 tilbud