SHAMPOO på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 20,- hos REMA 1000
Sammenligningspris: 80,00 kr/l
Antal tilbud 2 fra 1 butikker
Gns. pris 19,13
Laveste nogensinde 15,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
SHAMPOO
Sammenlignelige størrelser1 butikker 250 ml
Billigste i gruppen
20,-
hos REMA 1000
Sammenligningspris: 80,00 kr/l
Aktuelle tilbud — SHAMPOO
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
R
SHAMPOO 250 ml REMA 1000 4.10 - 2.1 Sammenligningspris: 80,00 kr/l
20,-
R
SHAMPOO 250 ml REMA 1000 4.10 - 2.1 Sammenligningspris: 220,00 kr/l
55,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
SHAMPOO 250 ml | R REMA 1000 | 20,- | 80,00 kr/l | — | — | 4.10 - 2.1 |
SHAMPOO 250 ml | R REMA 1000 | 55,- | 220,00 kr/l | — | — | 4.10 - 2.1 |
Lignende produkter på tilbud
Solcreme SPF15 parfumefri
fra 49,97 4 tilbud
Solcreme ansigt solfaktor 30 parfumefri
fra 52,50 3 tilbud
Invisible Aqua antiperspirant roll-on deodorant
fra 26,- 2 tilbud
Cotton Dry antiperspirant roll-on deodorant
fra 26,- 2 tilbud
Billede mangler
John Frieda hårpleje 250 ml shampoo eller balsam. Flere varianter.
fra 90,- 2 tilbud
Billede mangler
Schwarzkopf creme supreme hårfarve Flere nuancer. Frit valg
fra 76,- 1 tilbud
Billede mangler
Nivea shower gel eller deodorant 50-250 ml. Flere varianter.
fra 340,- 1 tilbud
ANSIGTSCREME
fra 20,- 1 tilbud