Pålægssalat på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 12,- hos Lidl
Sammenligningspris ikke tilgængelig
Antal tilbud 3 fra 3 butikker
Gns. pris 15,25
Laveste nogensinde 12,-
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Irma pålægssalat
Sammenlignelige størrelser2 butikker 175 g
Billigste i gruppen
25,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 142,86 kr/kg
Aktuelle tilbud — Pålægssalat
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
L
Pålægssalat Lidl 27.9 - 3.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
12,-
K
Irma pålægssalat 175 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 142,86 kr/kg
25,-
S
Irma pålægssalat 175 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 142,86 kr/kg
25,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
Pålægssalat | L Lidl | 12,- | Ikke tilgængelig | — | — | 27.9 - 3.10 |
Irma pålægssalat 175 g | K Kvickly | 25,- | 142,86 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Irma pålægssalat 175 g | S SuperBrugsen | 25,- | 142,86 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Lignende produkter på tilbud
Tomater
fra 18,- 3 tilbud
Avocado formodnet øko.
fra 28,50 2 tilbud
Billede mangler
Irma frugttærte
fra 55,- 2 tilbud
Billede mangler
Änglamark økologiske bananer
fra 129,- 2 tilbud
Løg Zittauer
fra 12,- 2 tilbud
Æbler Royal Gala øko.
fra 23,- 2 tilbud
Billede mangler
Änglamark økologiske spiseklare avocadoer
fra 28,- 2 tilbud
Likør m. eksotiske frugter
fra 103,20 2 tilbud