Flydende vaskemiddel på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 12,- hos REMA 1000
Sammenligningspris: 40,00 kr/l
Antal tilbud 26 fra 6 butikker
Find de bedste Flydende vaskemiddel-tilbud lige nu
Her samler vi aktuelle tilbud på Flydende vaskemiddel fra flere danske supermarkeder. Tilbud opdateres løbende, og du kan hurtigt se den billigste pris i uge 40 2026.
Genveje
Sammenlignelige tilbud på tværs af butikker
Vi grupperer tilbud med lignende størrelse og produktfamilie, så du lettere kan spotte den billigste sammenlignelige vare.
Becel flydende
Sammenlignelige størrelser2 butikker 6 x 20 g
Billigste i gruppen
20,-
hos Kvickly
Sammenligningspris: 166,67 kr/kg
Aktuelle tilbud — Flydende vaskemiddel
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
R
FLYDENDE HÅNDSÆBE 300 ml REMA 1000 4.10 - 2.1 Sammenligningspris: 40,00 kr/l
12,-
f
Opvaskemiddel refill 1 liter. føtex 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 18,00 kr/l
18,-
f
Vaskemiddel 750 ml. Flere varianter. føtex 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 25,33 kr/l
19,-
K
Becel flydende 6 x 20 g Kvickly 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 166,67 kr/kg
20,-
S
Becel flydende 6 x 20 g SuperBrugsen 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 166,67 kr/kg
20,-
3
Omo vaskemiddel eller Bamseline skyllemiddel 925 ml 365discount 1.10 - 7.10 Sammenligningspris: 23,78 kr/l
22,-
f
A+ vaskemiddel 1,35 liter flydende eller 20 stk. kapsler. Flere varianter. føtex 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 35,56 kr/l
48,-
R
VASKEMIDDEL 1350 ml REMA 1000 4.10 - 2.1 Sammenligningspris: 36,30 kr/l
49,-
R
FLYDENDE VASK 1352 ml REMA 1000 4.10 - 2.1 Sammenligningspris: 36,24 kr/l
49,-
B
Crayon Khôl flydende eyeliner 070 Graphite Satin 1 g Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 51750,00 kr/kg
51,75
B
Crayon Khôl flydende eyeliner 020 Brun Leather 1 g Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 51750,00 kr/kg
51,75
B
Flydende eyeliner 003 Brown Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
68,25
B
Flydende eyeliner 001 Black Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
68,25
B
Flydende eyeliner 04 Navy 1 stk Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 68,25 kr/stk
68,25
B
Flydende eyeliner 002 Grey Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
68,25
B
Flydende eyeliner Noir Silk 1 stk Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 85,50 kr/stk
85,50
B
Flydende eyeliner 050 Bordeaux Cashmere 1 stk Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 85,50 kr/stk
85,50
B
Flydende eyeliner Brun Leather 1 stk Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 85,50 kr/stk
85,50
B
tex vaskemiddel 3,339 kg vaskepulver eller 2,4 liter flydende vask. Flere varianter. Bilka 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 29,65 kr/kg
99,-
f
Jakobsens dansk honning 250-425 g. Flydende honning eller blomsterhonning. føtex 2.10 - 8.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
104,-
B
Matte Resistance flydende læbestift 115 Snooze Your Alarm 5 ml Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 22350,00 kr/l
111,75
B
Matte Resistance flydende læbestift 230 Shopping Spree 5 ml Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 22350,00 kr/l
111,75
B
Matte Resistance flydende læbestift 100 Fairytale Ending 5 ml Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 22350,00 kr/l
111,75
B
Matte Resistance flydende læbestift 200 Lipstick & Chill 5 ml Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 22350,00 kr/l
111,75
B
Matte Resistance flydende læbestift 420 Le Rouge Paris 5 ml Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 22350,00 kr/l
111,75
B
Matte Resistance flydende læbestift 105 Breakfast In Bed 5 ml Bilka 2.10 - 15.10 Sammenligningspris: 22350,00 kr/l
111,75
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
FLYDENDE HÅNDSÆBE 300 ml | R REMA 1000 | 12,- | 40,00 kr/l | — | — | 4.10 - 2.1 |
Opvaskemiddel refill 1 liter. | f føtex | 18,- | 18,00 kr/l | — | — | 2.10 - 8.10 |
Vaskemiddel 750 ml. Flere varianter. | f føtex | 19,- | 25,33 kr/l | — | — | 2.10 - 8.10 |
Becel flydende 6 x 20 g | K Kvickly | 20,- | 166,67 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Becel flydende 6 x 20 g | S SuperBrugsen | 20,- | 166,67 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Omo vaskemiddel eller Bamseline skyllemiddel 925 ml | 3 365discount | 22,- | 23,78 kr/l | — | — | 1.10 - 7.10 |
A+ vaskemiddel 1,35 liter flydende eller 20 stk. kapsler. Flere varianter. | f føtex | 48,- | 35,56 kr/l | — | — | 2.10 - 8.10 |
VASKEMIDDEL 1350 ml | R REMA 1000 | 49,- | 36,30 kr/l | — | — | 4.10 - 2.1 |
FLYDENDE VASK 1352 ml | R REMA 1000 | 49,- | 36,24 kr/l | — | — | 4.10 - 2.1 |
Crayon Khôl flydende eyeliner 070 Graphite Satin 1 g | B Bilka | 51,75 | 51750,00 kr/kg | — | — | 2.10 - 15.10 |
Crayon Khôl flydende eyeliner 020 Brun Leather 1 g | B Bilka | 51,75 | 51750,00 kr/kg | — | — | 2.10 - 15.10 |
Flydende eyeliner 003 Brown | B Bilka | 68,25 | Ikke tilgængelig | — | — | 2.10 - 15.10 |
Flydende eyeliner 001 Black | B Bilka | 68,25 | Ikke tilgængelig | — | — | 2.10 - 15.10 |
Flydende eyeliner 04 Navy 1 stk | B Bilka | 68,25 | 68,25 kr/stk | — | — | 2.10 - 15.10 |
Flydende eyeliner 002 Grey | B Bilka | 68,25 | Ikke tilgængelig | — | — | 2.10 - 15.10 |
Flydende eyeliner Noir Silk 1 stk | B Bilka | 85,50 | 85,50 kr/stk | — | — | 2.10 - 15.10 |
Flydende eyeliner 050 Bordeaux Cashmere 1 stk | B Bilka | 85,50 | 85,50 kr/stk | — | — | 2.10 - 15.10 |
Flydende eyeliner Brun Leather 1 stk | B Bilka | 85,50 | 85,50 kr/stk | — | — | 2.10 - 15.10 |
tex vaskemiddel 3,339 kg vaskepulver eller 2,4 liter flydende vask. Flere varianter. | B Bilka | 99,- | 29,65 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Jakobsens dansk honning 250-425 g. Flydende honning eller blomsterhonning. | f føtex | 104,- | Ikke tilgængelig | — | — | 2.10 - 8.10 |
Matte Resistance flydende læbestift 115 Snooze Your Alarm 5 ml | B Bilka | 111,75 | 22350,00 kr/l | — | — | 2.10 - 15.10 |
Matte Resistance flydende læbestift 230 Shopping Spree 5 ml | B Bilka | 111,75 | 22350,00 kr/l | — | — | 2.10 - 15.10 |
Matte Resistance flydende læbestift 100 Fairytale Ending 5 ml | B Bilka | 111,75 | 22350,00 kr/l | — | — | 2.10 - 15.10 |
Matte Resistance flydende læbestift 200 Lipstick & Chill 5 ml | B Bilka | 111,75 | 22350,00 kr/l | — | — | 2.10 - 15.10 |
Matte Resistance flydende læbestift 420 Le Rouge Paris 5 ml | B Bilka | 111,75 | 22350,00 kr/l | — | — | 2.10 - 15.10 |
Matte Resistance flydende læbestift 105 Breakfast In Bed 5 ml | B Bilka | 111,75 | 22350,00 kr/l | — | — | 2.10 - 15.10 |
Spørgsmål om Flydende vaskemiddel på tilbud
Hvor kan jeg finde flydende vaskemiddel på tilbud?
Flydende vaskemiddel er ofte på tilbud i kampagneuger. Her kan du sammenligne aktuelle tilbud og finde den laveste pris på tværs af butikker.
Er der tilbud på flydende vaskemiddel til kulørt og hvid vask?
Det afhænger af ugens tilbud. Listen kan indeholde flere typer flydende vaskemiddel, hvis de er på tilbud og matcher.