Bacon på tilbud — Sammenlign priser i uge 40 2026
Billigste pris 10,- hos REMA 1000
Sammenligningspris ikke tilgængelig
Antal tilbud 8 fra 5 butikker
Find de bedste Bacon-tilbud lige nu
Her samler vi aktuelle tilbud på Bacon fra flere danske supermarkeder. Tilbud opdateres løbende, og du kan hurtigt se den billigste pris i uge 40 2026.
Genveje
Aktuelle tilbud — Bacon
Pakningsstørrelser kan variere. Brug sammenligningsprisen, når den er tilgængelig.
R
BACONLEVERPOSTEJ 200 gr REMA 1000 4.10 - 31.12 Sammenligningspris ikke tilgængelig
10,-
L
PÅLÆGSSLAGTEREN Bacontern Lidl 4.10 - 10.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
12,-
B
Tulip bacon 300 g. Skiver eller tern. Bilka 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 63,33 kr/kg
19,-
R
KALVESTICKS MED BACON/SVAMPE 280 gr REMA 1000 4.10 - 10.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
29,-
R
GRYDERET M/BACON 400 gr REMA 1000 4.10 - 10.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
39,-
3
Steff Houlberg bacon 5 x 100 g 365discount 1.10 - 7.10 Sammenligningspris: 98,00 kr/kg
49,-
f
Økologisk tørsaltet bacon 100 g. Tern eller skiver. føtex 2.10 - 8.10 Sammenligningspris: 2000,00 kr/kg
200,-
B
Kamben, røget bacon eller hamburgerryg a 900-1300 g. Bilka 2.10 - 8.10 Sammenligningspris ikke tilgængelig
225,-
| Produkt | Butik | Tilbudspris | Sammenligningspris | Normalpris | Besparelse | Gyldig |
|---|---|---|---|---|---|---|
BACONLEVERPOSTEJ 200 gr | R REMA 1000 | 10,- | Ikke tilgængelig | — | — | 4.10 - 31.12 |
PÅLÆGSSLAGTEREN Bacontern | L Lidl | 12,- | Ikke tilgængelig | — | — | 4.10 - 10.10 |
Tulip bacon 300 g. Skiver eller tern. | B Bilka | 19,- | 63,33 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
KALVESTICKS MED BACON/SVAMPE 280 gr | R REMA 1000 | 29,- | Ikke tilgængelig | — | — | 4.10 - 10.10 |
GRYDERET M/BACON 400 gr | R REMA 1000 | 39,- | Ikke tilgængelig | — | — | 4.10 - 10.10 |
Steff Houlberg bacon 5 x 100 g | 3 365discount | 49,- | 98,00 kr/kg | — | — | 1.10 - 7.10 |
Økologisk tørsaltet bacon 100 g. Tern eller skiver. | f føtex | 200,- | 2000,00 kr/kg | — | — | 2.10 - 8.10 |
Kamben, røget bacon eller hamburgerryg a 900-1300 g. | B Bilka | 225,- | Ikke tilgængelig | — | — | 2.10 - 8.10 |
Spørgsmål om Bacon på tilbud
Hvor kan jeg finde bacon på tilbud?
Bacon er ofte på tilbud i kampagneuger. Brug denne side til at sammenligne aktuelle bacon-tilbud på tværs af butikker.
Er der forskel på bacon-priser mellem butikker?
Ja, prisen afhænger af mærke, pakningsstørrelse og ugens kampagner. Sammenlign tilbuddene her for at finde den billigste.